tesoko7642 in Alltag
21 Januar 2021 15:50
0
+
°

Lebensbaum Kette Damen with Crystal from Swarovski

50%off with code: 46JNQVW7

  • ♥ Materiał ♥ Naszyjnik jest wykonany ze srebra wysokiej próby 925 z eleganckimi kryształkami Swarovskiego. Kolorowe kamienie stras znajdują się wewnątrz zawieszki. Sprawia, że naszyjnik drzewa życia wygląda jeszcze piękniej. Materiał jest odpowiedni dla alergików, nie zawiera niklu, kadmu i ołowiu. Dzięki temu jest mniej podatny na blaknięcie lub utlenianie się.
  • ♥ Niezrównane wzornictwo ♥ Pięć kryształów Swarovskiego ma znaczenie, które nadaje Ci styl i siłę. Drzewo życia symbolizuje pozytywną energię, wzrost i siłę, odrodzenie, błyszczącą przyszłość, trwałość, zdrowie i nowy początek w życiu. Ten naszyjnik to przyciągająca wzrok kolekcja na każdą okazję!
  • ♥ Inspiracja ♥ Naszyjnik z motywem drzewa życia jest ozdobiony kolorowymi kryształami. Ekskluzywny markowy kryształ odzwierciedla piękno naszyjnika. Łańcuszek zamyka się klasycznym zapięciem na karabińczyk. Wisiorek można oddzielić od łańcuszka, dzięki czemu można w każdej chwili rozszerzyć lub wymienić kolekcję na kolejną zawieszkę.
  • ♥ Wspaniały pomysł na prezent ♥ Łańcuszek jest dostarczany w eleganckim pudełku na prezent, dzięki czemu nie jest konieczne żadne dodatkowe opakowanie. Ten naszyjnik to idealny prezent na Dzień Matki, Walentynki, prezent urodzinowy, po prostu jako prezent dla ukochanej osoby. Jako prezent ślubny, prezent na Boże Narodzenie lub jubileusz. Niech ten wspaniały naszyjnik będzie Twoim wyznanie miłości!
  • ♥ Obsługa klienta ♥ W razie pytań dotyczących biżuterii firmy LEKANI prosimy o kontakt z nami. Chętnie pomożemy i zawsze oferujemy zadowalające rozwiązanie.Kommentar verfassen

0 Kommentare